W Chojnicach odbył się Dzień Nowych Technologii

Nasza firma wzięła udział w Dniu Nowych Technologii, zorganizowanym w dniu 21 marca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Chojnicach.

Podczas wydarzenia, w którym wzięło udział kilkadziesiąt lokalnych firm, zaprezentowaliśmy pokazy i eksperymenty z udziałem naszych produktów: ciekłego azotu i suchego lodu. Wydarzenie odwiedziły liczne delegacje ze szkół i przedszkoli oraz okoliczni mieszkańcy. Mogli oni dowiedzieć się wielu ciekawostek o nowych technologiach w różnych dziedzinach, np. robotyce, druku 3D, łączności, informatyce, poligrafii.

W ramach wydarzenia zorganizowano także konkurs na najciekawsze stoisko, w którym nasza firma zajęła zaszczytne II miejsce. Na stoiskach innych firm można było obejrzeć liczne pokazy, np. druku na odzieży, kuchni molekularnej, robotów wojskowch, dronów, a nawet rozcinania samochodu przez straż pożarną.

Można było również przenieść się w wirtualną rzeczywistość, poznać technologię inteligentnego domu bądź skorzystać z przejażdżki deskorolką elektryczną.

Organizatorami wydarzenia były: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Chojnicach oraz Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach.

data dodania: 2021.02.07