Firma

O Nas

TEMIS to polska firma rodzinna specjalizująca się w dystrybucji gazów technicznych, medycznych i spożywczych.
temis
Posiadamy status hurtowni farmaceutycznej, prowadzimy ponadto hurtownię spawalnictwa i stali i świadczymy usługi z zakresu cięcia i gięcia. Dysponujemy własnym transportem i dowozimy produkty prosto do klienta.

Nasza działalność

Działamy na rynku od 1992 roku. Jesteśmy dystrybutorem gazów technicznych polskiego producenta gazów – firmy SPAWMET. Swoimi produktami i usługami przez rozbudowaną sieć hurtowni zaopatrujemy licznych odbiorców na terenie północno-zachodniej Polski, w tym zakłady przemysłu ciężkiego, hurtownie, jednostki służby zdrowia i klientów indywidualnych. W naszej ofercie są gazy techniczne, medyczne i spożywcze. W zależności od potrzeb klienta oferujemy gazy w butlach, wiązkach butli jak i w zbiornikach, montowanych u klienta. Wykonujemy mieszanki spawalnicze i spożywcze o dowolnym składzie procentowym, wskazanym przez klienta.

Gwarantujemy obsługę techniczną butli (legalizacje, okresowe remonty, wymiany zaworów, legalizację gaśnic). Wykonujemy instalacje pod wiązki i zbiorniki kriogeniczne wraz z ich posadowieniem.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu gazów - zarówno sprężonych jak i skroplonych (cysterny do przewozu gazów ciekłych). Prowadzimy sprzedaż zbiorników kriogenicznych firmy o światowym zasięgu Chart Ferox wraz z osprzętem i parownicami, a także zbiorników transportowych na ciekłe gazy (eurocyle). Wykonujemy montaż zbiorników oraz prowadzimy ich serwis. Na życzenie klienta dokonujemy badań i przeglądów w/w urządzeń. Oferujemy usługi cięcia i gięcia blach oraz spawalnictwa. Prowadzimy sprzedaż hurtową stali, wyrobów hutniczych oraz urządzeń i akcesoriów spawalniczych.

Nasze cele

Cele, które przyświecają naszej działalności to:
  • Wytwarzanie i dostarczanie produktów spełniających wymagania prawa i norm oraz oczekiwania naszych klientów
  • Zapewnienie realizacji potrzeb naszych klientów, stosownie do zamówień i zawieranych umów, w sposób wiarygodny i terminowy
  • Wprowadzanie innowacji, poszerzanie oferty produktowej oraz zwiększanie zasięgu naszej działalności
  • Monitorowanie spełniania oczekiwań i wymagań naszych klientów
  • Ciągłe podnoszenie kompetencji pracowników i zapewnienie im odpowiednich warunków pracy
  • Zapewnienie i udoskonalanie poziomu bezpieczeństwa naszych gazów
temis
Nasze certyfikaty
temis
temis

Nasza misja

Naszą misją jest dążenie do spełnienia wymagań klientów poprzez dostarczanie produktów o najwyższej jakości, dbając o pracownika i środowisko.

Nasi Partnerzy

Prowadzimy autoryzowany serwis urządzeń spawalniczych firmy Lincoln-Electric oraz ESAB. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce zbiorników kriogenicznych międzynarodowego producenta Taylor-Wharton.

temis
temis
temis

Certyfikaty