TEMIS to polska firma rodzinna specjalizująca się w dystrybucji gazów technicznych, medycznych i spożywczych. Posiadamy status hurtowni farmaceutycznej, prowadzimy ponadto hurtownię spawalnictwa i stali i świadczymy usługi z zakresu cięcia i gięcia. Dysponujemy własnym transportem i dowozimy produkty prosto do klienta.


Nasza działalność

Działamy na rynku od 1992 roku. Jesteśmy dystrybutorem gazów technicznych polskiego producenta gazów – firmy SPAWMET. Swoimi produktami i usługami przez rozbudowaną sieć hurtowni zaopatrujemy licznych odbiorców na terenie północno-zachodniej Polski, w tym zakłady przemysłu ciężkiego, hurtownie, jednostki służby zdrowia i klientów indywidualnych.

W naszej ofercie są gazy techniczne, medyczne i spożywcze. W zależności od potrzeb klienta oferujemy gazy w butlach, wiązkach butli jak i w zbiornikach, montowanych u klienta.

Wykonujemy mieszanki spawalnicze i spożywcze o dowolnym składzie procentowym, wskazanym przez klienta.

Gwarantujemy obsługę techniczną butli (legalizacje, okresowe remonty, wymiany zaworów, legalizację gaśnic).

Wykonujemy instalacje pod wiązki i zbiorniki kriogeniczne wraz z ich posadowieniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu gazów - zarówno sprężonych jak i skroplonych (cysterny do przewozu gazów ciekłych).

Prowadzimy sprzedaż zbiorników kriogenicznych firmy o światowym zasięgu Chart Ferox wraz z osprzętem i parownicami, a także zbiorników transportowych na ciekłe gazy (eurocyle). Wykonujemy montaż zbiorników oraz prowadzimy ich serwis. Na życzenie klienta dokonujemy badań i przeglądów w/w urządzeń.

Oferujemy usługi cięcia i gięcia blach oraz spawalnictwa. Prowadzimy sprzedaż hurtową stali, wyrobów hutniczych oraz urządzeń i akcesoriów spawalniczych.


Nasza misja

Naszą misją jest dążenie do spełnienia wymagań klientów poprzez dostarczanie produktów o najwyższej jakości, dbając o pracownika i środowisko.


Nasze cele

Cele, które przyświecają naszej działalności to:

  • wytwarzanie i dostarczanie produktów spełniających wymagania prawa i norm oraz oczekiwania naszych klientów,
  • zapewnienie realizacji potrzeb naszych klientów, stosownie do zamówień i zawieranych umów, w sposób wiarygodny i terminowy,
  • wprowadzanie innowacji, poszerzanie oferty produktowej oraz zwiększanie zasięgu naszej działalności,
  • monitorowanie spełniania oczekiwań i wymagań naszych klientów,
  • ciągłe podnoszenie kompetencji pracowników i zapewnienie im odpowiednich warunków pracy,
  • zapewnienie i udoskonalanie poziomu bezpieczeństwa naszych gazów.

 

Nasza polityka jakości (kliknij, aby przejść)

 

Nasi Partnerzy

Prowadzimy autoryzowany serwis urządzeń spawalniczych firmy Lincoln-Electric oraz ESAB. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce zbiorników kriogenicznych międzynarodowego producenta Taylor-Wharton.