• e-mail: biuro@temis.com.pl
  • ul. Zakładowa 8, 89-600 Chojnice
  • tel./fax: 52 397 27 79, tel.: 52 397 36 50
Logo Temis

Aktualności

Aktualności

Media o nas: Gazy techniczne i medyczne. Gaz rozweselający i suchy lód

Obchodząca w tym roku ćwierćwiecze istnienia firma Temis z Chojnic, choć osiągnęła już wielki rynkowy sukces, nadal szuka nowych kierunków działalności. Na początku nic nie wskazywało, że firma rozwinie się w tę stronę, bo po rozstaniu z chojnickim Zrembem Tadeusz Skajewski zajął się tym, co było najbliższe jego wykształceniu. Budował ogrodzenia i płoty z metalowych elementów, montował kraty w oknach sklepowych. Interes jakoś szedł, ale jego denerwowały banalne, codzienne trudności w wykonywaniu pracy.

NOWOŚĆ: suchy lód

Firma TEMIS ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu nowego produktu do swojej oferty: suchego lodu. Produkt można zakupić w granulacie 3mm lub 16mm w styroboxach, opakowaniach klienta lub w kontenerach z możliwością dzierżawy.

Media o nas: Mały gazowy potentat (DGP)

Polska firma stawiła czoła zagranicznym koncernom. Samodzielnie opanowała skomplikowane technologie, zbudowała rynek zbytu i zaoferowała niższe ceny. Oto fragment artykułu opublikowanego na łamach Dziennika Gazeta Prawna, na temat naszej działalności.

Złoty Laur Jakości dla TEMIS & SPAWMET

W dniu 24 stycznia br. roku zostaliśmy nagrodzeni Złotym Laurem Jakości w kategorii małe organizacje za wdrażanie nowoczesnych metod Zarządzania przez Jakość. Wręczenie nagród odbyło się w sali teatralnej Domu Technika NOT w Gdańsku podczas konferencji „Jakość i innowacje w rozwoju Pomorza” połączonej z galą finałową XVII edycji Konkursu o Pomorska Nagrodę Jakości, organizowanej przez Marszałka Województwa Pomorskiego, Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku oraz Polski Rejestr Statków S.A.